טיפים ועצות לבחירת עורך דין בחולון

מעורבים בעניין משפטי כזה או אחר? מחפשים אחר שירותי עריכת דין למטרות ייעוץ וליווי משפטי? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לבחירת עורך דין בחולון או בכל מקום אחר בארץ.

תחומי התמחות

הליך בחירתו של עורך דין בחולון או בכל מקום אחר בארץ, חייב להתבצע בראש ובראשונה בהתאם לתחום התמחותו הרלוונטי לעניין המשפטי בו אתם מעורבים, לדוגמא: במידה והנושא המשפטי קשור לתחומי המעמד האישי (נישואין, גירושין, הסכמי ממון וכדומה), הקפידו לבחור עורך דין בחולון המתמחה בתחום דיני המשפחה.

ניסיון מקצועי ורקע מעשי

הקפידו לבדוק מהו הניסיון המקצועי העומד לרשות עורך הדין בתחום ההתמחות הרלוונטי לכם. ניסיון זה משלב בתוכו גם ידע מקצועי מעמיק בתחום וגם רקע מעשי בליווי תביעות ו/או התגוננות בפני תביעות באותו נושא. בפגישת ההיכרות ביניכם, אנו ממליצים להעלאות מספר שאלות היכולות לספק לכם מידע אודות ניסיונו המקצועי של עורך הדין.

זמינות

טיפול יעיל ומקצועי בעניינכם המשפטי יוכל להתבצע אך ורק על ידי עורך דין מקצועי המקדיש לטובת העניין את מלוא זמנו ומרצו, וכפועל יוצא מכך, אנו ממליצים לבחור בעורך דין בעל זמינות מקסימאלית עבורכם. בדקו מראש מהו היקף שעות העבודה הנדרשות לצורך הטיפול בתיק ובדקו מהו אופן הטיפול המוצע לכם על ידי עורך הדין. כמו כן, הקפידו לבדוק את אופן ההתנהלות המוצע לכם אל מול משרד עורכי הדין בו בחרתם ומהי תדירות העדכונים השוטפים המוצעת לכם.

שירות ויחס אישי

בנוסף לנושא זמינותו של עורך הדין והיקף שעות העבודה הנדרשות על ידו לצורך טיפול יעיל ומקצועי בעניינכם המשפטי, אנו ממליצים לכם לבחון גם את נושא השירות והיחס האישי המוצע לכם על ידו. בתחום זה, אנו ממליצים לכם לבדוק האם עורך הדין בו בחרתם הינו זמין עבורכם למטרות קיום פגישות ושיחות טלפון לאורך כל שלבי הטיפול בעניינכם. כמו כן, אנו ממליצים לכם מהי מידת הכימיה הנוצרת ביניכם לבינו והאם אתם מרגישים (באמת ובתמים) לשטוח בפניו את כל סודותיכם האישיים הרלוונטיים למטרות הטיפול בעניינכם המשפטי.