עורך דין לענייני משפחה

עורכי דין, המתמחים בדיני משפחה, מציעים מענה מקצועי לזוגות מתגרשים בעיקר ומתמקדים בעבודתם בנושאים הקשורים במעמד המשפחתי. דיני משפחה, אחד מענפי המשפט, הינו תחום סבוך מאד, הכולל במסגרתו התייחסות לחקיקה הדתית בניגוד לענפי משפט אחרים.

סוגיות משפטיות רבות, הקשורות לתחום זה, עוסקות בנושאים הקשורים למזונות ילדים, לאימוץ, לירושה, לאפוטרופסות ועוד והן מתבססות על הדין הדתי, שלעיתים הופך את העיסוק בכך למורכב עוד יותר. עורכי דין המתמחים בדיני משפחה מקיפים תחומים שונים, כגון: גירושין – מזונות אישה, חלוקת רכוש, שלום בית, מזונות ילדים, גנבת זרע, אבהות ואימהות, צוואות וגם ירושות, אימוץ ילדים, טיפול בסוגיות הקשורות לנוער ולקטינים, טיפול בנושא ידועים בציבור, נישואי תערובות ונישואין אזרחיים, טיפול בנושא גיור, יהדות ושבות ועוד. במקרים של סכסוכים משפחתיים המובילים לאלימות במשפחה, להונאות וגם לזיופים מדובר בתחום הפלילי, המצריך פנייה גם לעורך דין המתמחה בכך.

מהם דיני משפחה

תביעות הקשורות לדיני משפחה מטופלות על ידי בית המשפט המתמחה בכך – בית המשפט לענייני משפחה, בין אם מדובר בנושאים הקשורים לבני המשפחה עצמם (הורים, ילדים, אחים, סבים או סבתות ועוד) או לנושאים הקשורים לענייני המשפחה כולה, לרבות הסדרי ראיה במקרה של גירושין, תביעת אימהות או אבהות, חלקות רכוש ועוד. מדובר, כאמור, בתחום סבוך מאד שכן מרבית ההסכמים בו נעשים בעל פה וניתן לפרש אותם בדרכים שונות. ההסכמים אינם כתובים וחתומים, הם אינם חדים ומדויקים ולהם גם מלוות לא מעט אמוציות ופעמים רבות גם סכסוכים בינאישיים, ההופכים את הטיפול בתביעה או במקרה עצמו למאתגר מאד.

פנייה לעורכי דין מקצועיים – הדרך הנכונה להתמודד עם כך

בכל סוגיה, הקשורה לדיני משפחה, מומלץ לפנות לעורכי דין מקצועיים, עורכי דין מיומנים המתמחים בתחום. עורכי דין אלה מכירים את מורכבות ומידת רגישות העניין וידועים כיצד להתמודד עם כך. כיצד להציע ללקוח, הפונה אליהם, את המענה המשפטי הטוב והנכון ביותר עבורו, כזה שישמור על מלוא זכויותיו ויבטיח לו פתרון בהתאמה מלאה.