מחפשים משרד עורכי דין דיני משפחה וגירושין בבת ים?

הגעתם למקום הנכון!

שלום וברוכים הבאים לאתר של עורכת הדין איריס מורנו!

משרדה של איריס מתמחה ועוסק בגירושין ובשלל נושאים בתחום של דיני המשפחה כמו גם בתחום של ירושת, צוואות ועריכת חוזים.

בחיפוש אחרי משרד עורכי דין בבת ים, הקרוב לביתכם – אתם מוזמנים לקפוץ אלינו לעיר הצמודה אליכם – אל חולון אשר שוכנת  במרחק קרוב מאוד.

כתובתנו היא: רחוב הכישור 47 בחולון.

אין ספק כי הנושא של קרבה הפיזית שלכם אל המשרדים שלנו היא חשובה. נסיעות ארוכות אל מחוץ לעיר וחיפושים אחרי חנייה וחניונים יכולים להיות ממש לא נעימים ומיותרים – ועל כן הקרבה של בת-ים לחולון הינה ממש משמעותית בעניין הנגישות וקלות ההגעה לביתכם או למקום עבודתכם – ותסייע לכם לחסוך זמן רב – בגלל הניסיון והמקצועיות הרבה שלה כמו גם הגישה השונה שלה לכל לקוח או לקוחה.

תקופה מורכבת

כיוון שמדובר בתחום רגיש ביותר הכרוך בעלויות ומורדות רגשיות ומערב בתוכו – זוגיות, ילדים, כספים ורכוש – המהווים גורם מחזק רגישות פי כמה וכמה – הרי שיהיה זה הכי רצוי וראוי להנות משירותיה של בעלת מקצוע שמבינה אתכם מיידית ונרתמת לסייע.

בדיוק בשביל זה אנו  כאן בשבילכם ומבדלים עצמנו בנופך האישי החזק מאוד בו ניגשת עו"ד מורנו לכל לקוח ולקוח המיוצג על ידיה.

המשרד מתמחה ב-מזונות ילדים, ניכור הורי, זמני שהות, מרוץ הסמכויות, אפוטרופסות, תביעות אבהות, הסמכי ממון, הסדרי שהות, תביעת אבהות, מסלול של הליכי גירושין, מזונות אישה (וגבר), הליכי גירושין, תלונות שווא, סרבנות, הסכמי ידועים בציבור עוד.

מטרת המשרד היא לתת ללקוח להרגיש בנוח ככל שרק ניתן בהליכים מסוג אלו.

אין ספק כי גירושין ועיסוק בדיני משפחה הם מהתחומים המאתגרים, הסוערים והרגישים בעולם המשפטי. זקוקים לשירותי עורך דין גירושין בבת ים?

אתם מוזמנים אלינו למשרדינו במרחק 10 דקות נסיעה מביתכם.

אצל מי יהיו הילדים?

על פי רוב הורים שהתגרשו צריכים לקבוע את זמני השהות עם ילדיהם. אחריות הורית מלאה שתוענק לאחד ההורים תגרום לכך שההורה השני יראה את ילדיו תחת הסדרי שהות לפי ימים ושעות קבועים מראש – למשל ימי שני וחמישי וכל שבת שניה.

ישנם מקרים בהם שוהים הילדים באופן שווה בשווה בין 2 ההורים.

סוגיית המזונות

סכום דמי המזונות החודשי שיופרש יקבע בהתאם לפסק דין שינתן או בהתאם להסכמה שתגיעו אליה הן בעצמכם והן באמצעות עורך דין או מגשר שייסע לכם.

המזונות יקבעו בהתאם לזמני השהות וכן בהתאם להכנסות כל אחד מההורים ובנוסף בהתאם לצורכי הילדים.

 

 

חלוקת הרכוש

חלוקת הרכוש תדון בכל נושאי הרכוש לרבות בית משותף, חשבונות בנק, נכסים שנצברו במהלך החיים המשותפים, עסקים אם יש, זכויות סוציאליו ועוד.

פשיטת רגל חדלות פרעון, הפטר חובות:

אנו מתמחים בתחום זה ובמשך השנים ייצגנו לקוחות רבים וחלצנו אותם ממצבים מורכבים מאוד.

מחפשים עורכת דין דיני גירושין ודיני משפחה בבת ים? קפצו אלינו!

חדר הישיבות שלנו
חדר הישיבות שלנו
המשרד שלנו
המשרד שלנו