אודות עורכת הדין איריס מורנו 

עורכת הדין איריס מורנו מתמחה בתחום חדלות פרעון, הכולל הן טיפול בהליכי הוצאה לפועל והן ייצוג בהליכי פשיטת רגל. לצד זאת, מתמחה משרדה גם בתחומים נוספים כדוגמת דיני המשפחה על כל גווניו, עריכת חוזים ועוד. עורכת הדין מורנו מעניקה לכל לקוח ייעוץ וייצוג משפטי מסור ומקצועי, תוך חתירה לתוצאה המשפטית האופטימאלית ולשביעות רצונו של הלקוח.

עורכת הדין איריס מורנו היא בעלת תואר ראשון במשפטים ומוסמכת כעו”ד משנת 2010. לעורכת הדין מורנו תואר ראשון נוסף במדעי החברה וכן, היא בעלת הסמכה כמגשרת. את התמחותה עברה עורכת הדין מורנו אצל עורך הדין רואי נגריס ולאור הצלחתה המקצועית, פנתה לדרך עצמאית עם קבלת רישיונה כעו”ד ומאז, מזה כ 10 שנים, מנהלת היא משרד פעיל ומשגשג, אשר שמו הולך לפניו.

תחומי ההתמחות המרכזיים של המשרד הנם חדלות פירעון ודיני משפחה וירושה

בתחום חדלות הפרעון שמה לה עורכת הדין מורנו למטרה לסייע לחייבים לצאת מן החובות ולשוב לחיים תקינים. במסגרת זו, מתאימה היא לכל לקוח את הפתרון המשפטי הנכון לו, אם במסגרת הוצאה לפועל ואם במסגרת הליך פשיטת רגל. בתחום דיני המשפחה, מטפלת עורכת הדין מורנו בכל קשת הנושאים בענף משפטי זה, לרבות הליכי גירושין, צוואות וירושות, תביעות אבהות, מינוי אפוטרופוס, עריכת הסכמי ממון ועוד.

ניסיונה המקצועי רב השנים, לצד היחס האישי, הופכים את משרדה של עורכת הדין איריס מורנו לאחד הטובים בתחומו.

כל לקוח המגיע אל משרדה, מקבל מעטפת משפטית מלאה וליווי מקצועי מהרגע הראשון ועד לסיומו של ההליך המשפטי.

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה ואשמח לסייע!